Rossmann pomaga jak umie

Klienci Rossmanna mogą pomóc dzieciom z Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Dębnie!

Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. Pośród nich jest nasza Placówka. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą. Państwo mogą wybrać nas – Regionalną Placówkę Opiekuńczo – Terapeutyczną w Dębnie.

Pracownicy Rossmann Polska ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska.  Wskazali również nas. Jak można nam teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL., a Rossmann naliczy punkty i odłoży „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Już 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy udostępniono listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Oczywiście liczymy na to, że Państwo wybiorą nas!

Dzięki pracownikom Rossmann Polska, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku przekazano wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom.

31 października zakończy się gromadzenie punktów. Wtedy będziemy mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Do końca roku wszystkie organizacje powinny otrzymać wybrane przez siebie produkty.

Zachęcamy Państwa, mieszkańców naszego regionu, naszych Przyjaciół do czynnego włączenia się w akcję „Pomagamy jak umiemy”.

JAK POMÓC?
Wejdź na www.rossmann.pl/pomagamy. Kliknij w baner „Zaloguj się i dołącz do Klubu Rossmann, by wybrać organizację, którą chcesz wspierać”.
LUB
Wejdź do aplikacji i wybierz zakładkę „Twoja Karta”.
Zaloguj się na swoje konto.
Wybierz województwo zachodniopomorskie.
Wybierz z listy Regionalną Placówkę Opiekuńczo – Terapeutyczną w Dębnie.

DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *